Cięcie laserem Wrocław

Cięcie laserem Wrocław sklejki, pleksi, tektury, kartonu, korku

Cięcie laserem Wrocław

Wycinamy na laserze elementy w materiałach takich jak sklejka, pleksi, korek, karton. Grawerujemy i tniemy laserami CO2 o mocy 70W o powierzchni roboczej 700 x 500 mm oraz 350 x 240 mm. Cięcie laserem umożliwia wierne odwzorowanie projektu oraz bardzo dużą precyzję. Wypalamy  napisy, ozdoby, tabliczki, dekoracje ścienne, opakowania, tabliczki znamionowe, zawieszki, medale i statuetki pamiątkowe, dyplomy, metki do ubrań, biżuterię. Możemy spersonalizować wiele przedmiotów. Projekt do laserowego wycięcia wyślij na Kontakt. 

Czas realizacji jest zależny od projektu oraz ilości elementów do wycięcia, skontaktuj się z nami w celu wyceny oraz określenia terminu realizacji. Sprawdź nasze ostatnie realizacje cięcia laserowego. 

AdresKlecińska 5B/lokal 9,

54-413 Wrocław

envelope icon  BIURO@LASEROWESTUDIO.PL

phone icon794623566

LASEROWE STUDIO to firma zajmująca się cięciem laserowym, grawerowaniem oraz drukiem 3D. Wycinamy w sklejce, pleksi, korku, tekturze i wielu innych materiałach. Wykonujemy banery, szyldy, materiały reklamowe i okolicznościowe, statuetki, wizytówki drewniane, elementy wystroju wnętrz, materiały dla firm, możemy również spersonalizować przedmioty. Masz nietypowe zlecenie? Zapraszamy do kontaktu.

Copyright © 2020 Laserowe Studio Wrocław Wszelkie prawa zastrzeżone.